Aktualności

21 wrz 2020

„Na Manowce” w Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym

Nareszcie nadszedł ten dzień! Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza na spacer z cyklu „Na Manowce”, który odbędzie się 3 października 2020 roku w Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym. Wybrana data i miejsce nie są przypadkowe, ponieważ właśnie w październiku mija dokładnie 25 lat od powołania parku.

Podczas 10-kilometrowego rajdu spróbujemy Państwu pokazać bogactwo nadwarciańskich obszarów. Start o godzinie 11:00 spod Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie, gdzie będziemy kończyć około godziny 14:00. Obowiązkowo prosimy wyposażyć się w wygodne buty i dużo dobrego humoru. Warto również zabrać ze sobą lornetki. Po powrocie na teren Ośrodka będzie można ogrzać się przy ognisku i upiec kiełbaski (prowiant we własnym zakresie).
Zgłoszenia na spacer prosimy wysyłać mailowo na adres oep_lad@zpkww.pl do 1 października, po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem !
 
* wydarzenie może być dla Państwa kontynuacją mile spędzonego poranka, gdyż tego samego dnia w godzinach 8-10, w Żerkowsko-Czeszewskim Parku Krajobrazowym organizujemy Europejskie Dni Ptaków
 
 
Powiększenie
Kontrast